http://www.glass-design.e-biznes.org/
Brzozy graf szkłoekran LEDZdjęcie0225Zdjęcie0217
Zdjęcie0223Zdjęcie0090Zdjęcie0169Zdjęcie0211
Zdjęcie0207Zdjęcie0186Zdjęcie0053Zdjęcie0190
Zdjęcie0133Zdjęcie0155Zdjęcie0129Zdjęcie0146


Kolorowe szklane ekrany do twojej kuchni !!!

Do niedawna praktycznie jedynym zabezpieczeniem ścian w kuchni były kafelki ceramiczne,można było spotkać również wykończenia z boazerii jak i same ściany pomalowane farbami odpornymi na zmywanie.

Niestety tak zabezpieczone ściany nie zawsze wyglądały estetycznie biorąc pod uwagę pryskający tłuszcz,wilgoć czy też kurz osadzający się na tych powieżchniach.
Dlatego alternatywą dla tych zabezpieczeń są :

SZKLANE EKRANY !!!

Na rynku możemy spotkać parę propozycji ekranów szklanych.

Do najpopularniejszej grupy ekranów zaliczamy ekrany wykonane ze szkła kolorowego typu "LACOBEL" gr.4mm.Paleta kolorów obejmuje ok.30kolorów.

Wykorzystując tego typu szkło jesteśmy ograniczeni wymiarem2550 x 1605mm.Jezeli posiadamy dłuzszą kuchnię jest możliwe łączenie szkieł(najczęściej na łączeniu szafek lub okapu).

Montaż takich ekranów polega na ich przyklejeniu bezpośrednio do ściany.Miejsca klejenia są niewidoczne gdyż szkła te są nieprzezierne.

Następną grupą ekranów stanowią ekrany wykonane na indywidualne zamówienie przez klienta,który wybiera gr. szkła jak i indywidualny kolor farby.

Ekrany są wykonywane ze szkieł transparentnych gr.4-12mm,malowanych natryskowo specjalnymi farbami do szkła (PALETA RAL).Montaż takiego ekrany polega na przyklejeniu szkła bezpośrednio do ściany lub ekran jest przykręcony systemem mocującym typu np."FORINOX"

Jeszcze inną grupę ekranów stanowią ekrany"Z GRAFIKĄ"

Szkła wykonywane są na indywidualne życzenie klienta który wybiera sobie swoją grafikę/zdjęcie.Grafiki możemy wybierać w internecie w tz."bankach zdjęć"

Do wykonania takich ekranów używamy szkieł transparentnych pomiędzy które jest wkładana specjalna folia z nadrukowaną grafiką/zdjęciem.

Szkła z folią są łączone w specjalnym piecu(zgrzewane ze sobą)

Najmniej popularnymi ekranami są ekranny wykonane ze szkieł transparentnych lub szkieł satynowych (mat trawiony)jak również szkieł matowionych machanicznie.Najczęsciej te ekrany służą do przykrycia pomalowanej ściany lub położonej tapety ew. wydrukowanej na papierze grafiki /zdjęcia.Dyskwalifikacją dla tego rodzaju ekranów jest niemożność zachowania czystości(po pewnym czasie pomiędzy szkło a scianę "wchodzi"brud,para muszki,kurz itp.Montaż takiego ekranu wykonuje się jedynie po przez jego przykręcenie do ściany,gdyż jakiekolwiek klejenie nie wchodzi w rachubę.

UWAGA !!! PAMIĘTAJMY !!!

Mając kuchenkę na gaz musimy ekran za kuchenką wykonać ze szkła hartowanego,które jest odporne na wysoką tmperaturę lub wykonać 10cm cokolik pod zwykłą szybę.


 

Wpisz treść wiadomości.
Wpisz swój adres email.Przepisz kod z obrazka.